v CZ verzi 658 345 inzerátů, měsíčně nás navštíví přes 100 000 lidí

Vložit inzerát zdarma

Praha 10 inzerce zdarma, bazar

Sekce inzerce zdarma

Nejnovější inzeráty


Koupím byt 3+1/L k rekonstrukci 2 600 000 Kč Praha 10 Koupím byt 3+1/L k rekonstrukci Rodinný dům 3+kk u Prahy 1 490 000 Kč Praha 10 Rodinný dům 3+kk u Prahy Pronajem vhodny na masaze,kosmetiku 3 500 Kč Praha 10 Pronajem vhodny na masaze,kosmetiku Přijmeme řidiče sk. C,E 30 000 Kč Praha 10 Přijmeme řidiče sk. C,E Obchodní zástupce - finance celá ČR 0 Kč Praha 10 Obchodní zástupce - finance celá ČR  Naprosto rozkošný modré Staffordsh 4 000 Kč Praha 10 Naprosto rozkošný modré Staffordsh Půjčka od soukromníka ihned 1 Kč Praha 10 Půjčka od soukromníka ihned Prodám 2kk/3+1 Vršovice 3 280 000 Kč Praha 10 Prodám 2kk/3+1 Vršovice hraci ohradka chicco 1 000 Kč Praha 10 hraci ohradka chicco stavební objekt 50 000 Kč Praha 10 stavební objekt Extremní případy dohodou Praha 10 Extremní případy Prodám štěnata WSS s P.P: dohodou Praha 10 Prodám štěnata WSS s P.P: Prodám TP s SPZ na CAT 432 D a E 10 000 Kč Praha 10 Prodám TP s SPZ na CAT 432 D a E Práce ve skladu se značkovým obleče dohodou Praha 10 Práce ve skladu se značkovým obleče Dětské žebřiny 2 400 Kč Praha 10 Dětské žebřiny Prodej bytu 4+1 134m2 Praha 10 2 900 000 Kč Praha 10 Prodej bytu 4+1 134m2 Praha 10 Prodámpokladnu kasu dohodou Praha 10 Prodámpokladnu kasu hrací kolotoč na postýlku fisher pr 300 Kč Praha 10 hrací kolotoč na postýlku fisher pr Pronájem: 1+1, Praha 10-Záhradní mě 7 000 Kč Praha 10 Pronájem: 1+1, Praha 10-Záhradní mě Garážové stání Praha Vršovice 1 000 Kč Praha 10 Garážové stání Praha Vršovice Neúspěch v bance? Nevadí! Půjčíme V 1 Kč Praha 10 Neúspěch v bance? Nevadí! Půjčíme V Prodám přístroj na suchou pedikúru 34 900 Kč Praha 10 Prodám přístroj na suchou pedikúru Půjčka nabídka rychlé, spolehlivé p 100 Kč Praha 10 Půjčka nabídka rychlé, spolehlivé p Pyrenejský horský pes  štěnda dohodou Praha 10 Pyrenejský horský pes štěnda Poptávám zeminu na terénní úpravy 1 Kč Praha 10 Poptávám zeminu na terénní úpravy Apple iPhone 6S 128 GB GSM odemčený 13 200 Kč Praha 10 Apple iPhone 6S 128 GB GSM odemčený Odkup alpinningových strojů dohodou Praha 10 Odkup alpinningových strojů Zahrádka v Praze 10 - Malešice 120 000 Kč Praha 10 Zahrádka v Praze 10 - Malešice Lymfodrenážní přístroj 7 800 Kč Praha 10 Lymfodrenážní přístroj RYCHLE PUJIČKY BEZ REGISTRU PRO VŠE dohodou Praha 10 RYCHLE PUJIČKY BEZ REGISTRU PRO VŠE
Další nové inzeráty >>

raha 10 je situována v jihovýchodní části hlavního města a zahrnuje území o rozloze přibližně 1.900 hektarů. Jména bývalých historických obcí - Vršovice, Strašnice, Malešice, Záběhlice, Vinohrady, Michle - tvoří (po sloučení v roce 1960 a po oddělení Prahy 15 v roce 1994) jednotlivé katastry Prahy 10. Některé katastry patří do Prahy 10 celou svou rozlohou, jako Vršovice, Malešice, jiné z větší či menší části, další zase jen částí okrajovou, zcela nepatrnou a téměř nezalidněnou, jako například Žižkov, Hloubětín, Hrdlořezy a Kyje. Na území současné Prahy 10 najdeme přibližně 7 tisíc domů a 55 tisíc bytů, v nichž žije dnes přibližně 111 tisíc obyvatel. Je tedy možno konstatovat, že ačkoliv některé výše uvedené obce mají téměř tisíciletou historii - jako celek je městská část Praha 10 velmi mladá.


Vršovice - byly původně malá vesnička, založená v jedenáctém století vyšehradskou kapitulou. V roce 1885 byly Vršovice povýšeny na městys, v roce 1902 na město. Dnes žije ve Vršovicích 35 tisíc obyvatel.

Strašnice

Strašnice - nejstarší písemný záznam o Strašnicích je z dvanáctého století, obec si dlouho udržovala venkovský ráz, teprve na počátku dvacátého století se ve Strašnicích začalo stavět. Mezi nejvýznamnější stavby patří Trmalova vila z roku 1902, dílo architekta Jana Kotěry. Dnes mají Strašnice 37 tisíc obyvatel.

Malešice - původní osada patřila v roce 1309 vyšehradské a svatovítské kapitule, ze staré zástavby se zachovala pozdně barokní kaplička v ulici Na Univerzitním statku a také zámeček z roku 1689. Malešice dnes mají 12 tisíc obyvatel.

Záběhlice


Záběhlice - koncem jedenáctého století byly majetkem vyšehradského probošta. Nejvýznamnější stavbou starých Záběhlic je kostel Panny Marie, původně románská stavba z dvanáctého století, zámek Práče tvoří zajímavý komplex budov, jehož jádrem je objekt z druhé poloviny osmnáctého století. Převážně na záběhlickém katastru vyrostlo v šedesátých letech tohoto století rozsáhlé sídliště Zahradní Město. Dnes mají Záběhlice kolem 20 tisíc obyvatel.

Vinohrady - část Královských Vinohrad, která patří Praze 10, zahrnuje především vilovou zástavbu a značný díl pozemků zaujímá Vinohradská nemocnice a Vinohradský hřbitov. Počet obyvatel - 7 tisíc.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Tisk vybraných inzerátů >>
Odeslat výběr
Od Komu Kopie Text
Odběr inzerce
Po vložení emailu Vám budeme posílat inzeráty ze zvolené kategorie inzerce.
Novinky z okresu
Kontejnery na bioodpad již tento víkend

Již tento víkend bude možné odložit biologické odpady z údržby zahrad rodinných domů zdarma ve velkokapacitních kontejnerech. Ty budou přistavovány vždy v sobotu a v neděli na dvou místech, a to až do druhé poloviny května. Kontejnery slouží především pro odkládání těchto bioodpadů: větve, tráva, listí, ovoce, zbytky rostlin a další biologické materiály. Jiné druhy domovních odpadů není možné do kontejneru vkládat.

Praha 10 finančně přispěje postiženým dětem na osobní asistenci

Celkem jedenatřiceti dětem s těžkým zdravotním postižením přispěla městská část Praha 10 na osobní asistenci. Ta jim zajišťuje bez větších problémů absolvovat školní docházku nebo následně zvyšovat své vzdělání. To je i jednou ze zásad pro splnění podmínek k získání příspěvku. „Naší snahou je pomoci těmto rodinám a jejich postiženým dětem, aby se co nejlépe mohli začlenit do společnosti. Vedle toho rodičům také chceme alespoň částečně usnadnit jejich velmi náročnou péči o děti,“ vysvětlil místostarosta městské části Praha 10 Bohumil Zoufalík (ODS).

Radnice Prahy 10 otevírá občanům dveře do porot soutěží

V zájmu ještě vyšší transparentnosti soutěží pořádaných městskou částí Praha 10, se místní radnice obrací na své občany s výjimečnou výzvou k jejich účasti v soutěžních porotách. Občané tak budou moci usednout v porotách radnicí pořádaných soutěží spolu s úředníky a volenými zástupci. Při rozhodování poroty budou občané disponovat všemi právy a řídit se shodnými pravidly jako každý plnohodnotný člen poroty. „Tito občané tak budou mít významný vliv na výsledek dané soutěže – budou spolurozhodovat o umístění jednotlivých soutěžících v dané soutěži či o výši poskytnutého finančního příspěvku na projekt, který bude v rámci soutěže oceněn a následně realizován,“ vysvětlil smysl akce starosta Prahy 10 Milan Richter (ODS).

Cestovatelský večer na téma „Guatemala“

Městská část Praha 10 se v loňském roce stala vítězem soutěže, kterou každoročně pořádá Nadace Partnerství ve spolupráci s městem Strakonice, a získala tak prestižní ocenění „Město stromů“ ročníku 2012/2013. V rámci této kampaně Vás zveme na „Cestovatelský večer – Guatemala“ v Trmalově vile. Přednášku pořádá Umělecká agentura Foibos.

Praha 10 zvyšuje bezpečnost dětí u škol a chodců v silničním provozu, chválí ji i Pražské matky

O větší bezpečnost lidí a dětí v silničním provozu se snaží městská část Praha 10. Proto na 21 rizikových místech (větší výskyt dopravních nehod nebo menší bezpečí pro chodce) nechala provést úpravy, nainstalovat bezpečnostní prvky a vytvořit bezbariérové přístupy. „Na zvyšování bezpečnosti chodců pracujeme dlouhodobě a úspěšně. Nejedná se jen o opatření na zklidnění provozu v oblasti škol nebo dalších míst značně využívaných chodci. Funkční jsou instalace středových dělících ostrůvků, lepší osvětlení přechodů nebo bezbariérové přístupy pro handicapované,“ popsal některá opatření starosta městské části Praha 10 Milan Richter (ODS) s tím, že zvyšováním bezpečnosti v silničním provozu se radnice zabývá systematicky již od roku 2006.