v CZ verzi 658 345 inzerátů

Vložit inzerát zdarma

Pokročilé hledání inzerátů


inzeráty s fotkou inzeráty s telefonem
Vynulovat formulář

Návrat na předchozí stránku


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Tisk vybraných inzerátů >>
Odeslat výběr
Od Komu Kopie Text
Odběr inzerce
Po vložení emailu Vám budeme posílat inzeráty ze zvolené kategorie inzerce.
Novinky
GS63H: „4K“ DVR kamera s vestavěnou GPS v testu

Palubní kamery, alias černé skříňky do aut, jsou velmi oblíbené. Není divu, na silnicích se může stát ledasco a i ten nejlepší řidič může mít smůlu. Když už k nějaké nehodě dojde, je dobré mít záznam – tedy v případě, že za ni nemůžete vy. Dnes se podíváme na jednu z levnějších čínských kamer s vysokým rozlišením a bohatými možnostmi nastavení.

Z malého parkovacího místa jde rychle vyjet i bez velkého umu. Podívejte se, jak

Vyjet z řady zaparkovaných aut je někdy pořádná nepříjemnost. Ukázali jsme vám, jak to rychle vyřešit šikovnýma rukama a nohama, ale co když je nemáte? (Mirek Mazal)

Čínská kopie, která ohromila šéfy Porsche, míří na další trhy. Je stejná až z 95 procent

Čínské automobilové klony už tak trochu bereme jako fakt, ale jen v Číně. Teď chce výrobce jednoho z těch nejznámějších uspět i v zahraničí. (Petr Prokopec)

Únik zvenčí i zevnitř odhalil ostré Ferrari 488. Jeho jméno je znovu bizarní

Italové dávají svým vozům v posledních letech skoro náhodná jména. A i když je jim to vyčítáno, tuto tradici zjevně měnit nehodlají. (Petr Prokopec)

Hyundai prý už za několik týdnů konečně všechny přesvědčí, že dělá luxusní auta

Může jedno jediné auto zásadně změnit vnímání značky? Hyundai říká, že ano a že jediná novinka bude pro jeho luxusní Genesis bodem zlomu. (Petr Prokopec)